کیوآر عروس دوماد

سالهای پیش فروشگاه تبلیغاتی ما در میدان بهارستان قرارگرفته بود که بخشی از تولیدات و نمونه کارهای تبلیغاتی خودمان را از طریق فروشگاه در معرض دید مشتریان قرار می دادیم . به جهت فعالیت در این حوزه گسترده و با توجه به برخورداری از موقعیت مکانی فروشگاه که در بورس تولید و عرضه کارتهای عروسی و امور چاپی بود ، دستی هم در تولید کارت های عروسی داشتیم . همیشه با خودمان این چالش ذهنی را داشتیم که عروس و دامادهای عزیز مجبورند برای دعوت از مدعوین و مهمون هاشون چند روزی وقت بگذراند به این منطقه بیایند تا بتوانند کارت عروسی مناسب و مورد دلخواهشون را خریداری کنند سفارش بدهند و تازه بعد از اتمام سفارش چاپ و تحویل کارتها دغدغه پشت نویسی پاکت و ارسال آن به نقاط دور و نزدیک شهرشون و حتی شهرهای دیگه شروع میشد.

اگر از بحث محیط زیست و قطع شدن هزاران درخت بخاطر تولید یک کارت عروسی بگذریم مسایل دیگر مثل کنسل شدن عروسی بنا به دلایل مترقبه یا غیر مترقبه و فاصله های مکانی مهمانها و هزینه های گزاف بنزین و تردد شهری، آلودگی هوا و ترافیک همه و همه میتونست تیم راتاهو رو بر این تصمیم مصمم کنه که چطور میشد از همه این موارد جلوگیری کرد و به راحتی با زدن یک کلیک ویا اسکن یک بارکد بشود هر آنچه برای دعوت از یک مهمان می خواهیم با نمایش کارت دعوت دیجیتالی خود مضاف بر اطلاعات ویدیویی و فیلم و موزیک به اندازه یک پلک بهم زدن برای دیگران در قالب کیوکارت عروسی به ارمغان آورد، این شد که توانستیم کیو کارت عروسی راتاهو را تولید کرده و عرضه نماییم.

کیوکارت دیجیتال عروسی چیست ؟
کیوکارت عروسی که همان بارکد کیوآر می باشد توسط تیم متخصص راتاهو از فرمت بارکدی بی روح و یکنواخت سیاه و سفید تبدیل به یک بارکد رنگی که اسم عروس و داماد روی آن طراحی و حک می گردد کیوکارت دعوت اولین نشانه دعوت هست به محض اینکه اسکن شود یا لینک دسترسی آن باز شود وارد یک محیط می گردد که این محیط توسط راتاهو در چندین طرح و رنگ متنوع ایجاد شده و امکان انتخاب را توسط عروس و داماد ایجاد می نماید .

دراین پنل ها اسم عروس و داماد حک می گردد قسمت آیگون ها می توانید با آیکون عکس یا کلیپ روبرو شوید که میتوانیم داخل آن عکس های دوران کودکی یا دوران نامزدی و قبل از عروسی یا کلیپ قبل عروسی یا دعوت بصورت ویدیوئی نمایش داده شود در آیکون بعدی وارد کارت عروسی می شویم که در این قسمت رسما از مهمان ها دعوت بعمل می آید آیکون دیگر آیکون لوکیشن و آدرس هست که عروس داماد لوکیشن مکان مورد نظر جشن خود را بارگذاری کرده که براحتی می شود از طریق لوکیشن و آدرس به مقصد رسید و قسمت اشتراک گذاری و تخفیف نیز در صورتی که عروس و داماد بخواهند میتوانند از این آیکون کارت دعوت را برای شخص دیگر فرستاد و یا خود عروس و داماد میتوانند از این طریق به تمامی مدعوین خود این پنل را معرفی نمایند . حال اگر عروس ودامادهای عزیز نیاز به یک کیوکارت دعوت اختصاصی داشته باشند نیاز به جلسه ثبت سفارش می باشد که به هر شکلی که بخواهند می شود برای عزیزان بصورت سفارشی و اختصاصی طراحی شود .


ممکن است عزیزانی باشند که بخواهند صفحه کاملا اختصاصی با تصویر و رنگ مورد نظرشون و اسمشون طراحی شود و یا موشن گرافیک ویژه خودشان ساخته و همینطور ویدئو و تیزر برایشان درست شود و در صفحه اول پنل نیز قرار گیرد .
به هر حال راتاهو آماده هر نوع خدمات و عملیات برای شما عزیزان که قرار هست به خونه بخت بروید می باشد تا بتوانیم کاری جدید ، خاطره انگیز و اثر گذار که همیشه هم جاودانه خواهد ماند تهیه نمائیم . که براحتی در اختیار همه مدعوین و مهمانان خود قرار دهید .


درنگ نکنید و همین حالا با ما تماس بگیرید

Charles Spencer Chaplin Quick Response
Wedding

نمونه کیوکارتهای ( Qr Code ) عروس و دوماد راتاهو