ست اداری چیست؟؟

ست اداری شامل اوراق اداری مانند سربرگ، پاکت نامه، کارت ویزیت ،فاکتوربرگه یادداشتمیباشد که برای انجام امور اداری و مکاتبات با سایر شرکت ها، ادارات، کارخانجات و ... طراحی و عرضه میشود

ست اداری از چه نظر چرا اهمیت دارد ؟
ست اداری به خاطر وجود طرح های گرافیکیو هویت بصری به عنوان شناسنامه ای برای هر مجموعه و شرکت اهمیت خاصی پیدا می کند. با انجام طراحی خاص مانند لوگویا آرم تجاری بر روی تمام اوراق اداری،،مجموعه ای منظم و ساماندهی شده را در نگاه عموم جلوه میدهد و به منزله احترام برای هر سازمان نیز محسوب میشود.بنابراین طراحی ست اداری و چاپ آنازاهمیتبسیاربالایی برخوردار است و از ضروری ترین اقلام مورد نیاز هر بنگاه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است.از توانایی های این مجموعه چاپ ست اداری با (لوگو برجسته) ، (طلاکوب) ، (رنگهای ساختگی) ، (تنوع در کاغذ) ، (قالب و برش خاص) و ... می باشد. طراحی لوگو یکی از مهمترین روشهای برندینگ است که این مشخصه که هویت برند شما محسوب میشود، نقشی مهم در طراحی ست اداری ایفا می کند، پس با مجموعه تبلیغاتی راتاهو همراه شوید و آسوده به کسب و کارتان رونق ببخشید.

شرکت تبلیغاتی راتاهو با بیش از بیست سال سابقه در زمینه مشاور تبلیغاتی، طراحی و مدیریت چاپ، مفتخر است که همیشه رضایت مشتریان را با خود به همراه دارد این مجموعه با بهره مندی از کارشناسان متخصص و خلاق، طراحی حرفه ای کلیه اقلام تبلیغاتیرا عهده دار بوده و چاپی با کیفیت برای شما عزیزان به ارمغان می آورد.

چند نمونه از ست های اداری و مالی طراحی شده