چرا طراحی لوگو مهم است؟

آیا تا کنون متوجه شده اید که می توانید فوراً با مراجعه به نشان و لوگوی یک شرکت، یک تجارت را شناسایی کنید ، حتی اگر نام آنها جزئی از لوگو نباشد؟ شاید متوجه شده باشید که می توانید با نگاه کردن در لوگوی هر شرکت برای اولین بار ، ماهیت یک تجارت را به درستی حدس بزنید ، حتی اگر قبلاً از این تجارت نشنیده باشید. نمادهاو لوگوهابه عنوان یک شاخص دقیق و کارآمد در برقراری اطلاعات در مورد شغل شماو شرکت شما هستند. لوگو معرف برند شما و هویت اصلی آن شرکت محسوب میشودو تأثیر قابل توجهی بر درک اذهان عمومی در معرفی شرکت دارد. در حقیقت ، یک لوگو یکی از مهمترین سرمایه گذاری های تجاری است که یک تجارت می تواندو باید برای سازمان خودانجام دهد.

یک لوگو را می توان به عنوان چهره یک شرکت توصیف کرد. چرا که اولین موردی است که نظر هر مشتری را در وهله اول به خود جلب میکند. یک لوگو بسیار بیشتر از یک تصویر است؛ این یک شناخت برای مشتریان و یک اصل مهم برای نام تجاری شرکت شما است. غالباً گفته می شود که مشتریان ظرف چند ثانیه در مورد یک شرکت نظر می دهند. یک لوگویارزشمندبا طراحی حرفه ای و درخور هر تجارت (هر کسب وکار)، راهیست آسان برای سوق دادن ذهن و تصور مشتری شما که نمایشگر شغلی حرفه ای و قابل اعتماد بوده و معرف خدمات و محصولات با کیفیت هر شرکت است.


عواملی که باید در نظر گرفته شود
یک لوگو یا یک آرم باید به اندازه کافی متمایز باشد تا به راحتی شناخته شود و در عین حال ساده باشد. یک لوگوی خوب همیشه به یاد ماندنی است و اولین تصویر را از ماهیت یک شرکت در ذهن هر فرد ایجاد می کند. لوگوی خوب چه در مقیاس کوچک، چه بزرگ در هر اندازه موثر است خواه روی تابلوی تبلیغاتی یا حتی روی یک خودکار. یک لوگوی خوب چه رنگی و چه سیاه سفیدموثر است.
در خصوص طراحی لوگو، جزئیات بسیار مهم هستندو یک طراح حرفه ای توجه ویژه ای به هر عنصر آن دارد از جمله رنگ ها، شکل ها و قلم ها و همه این عوامل به انتقال پیام در مورد برند شما کمک می کنند. یک سالن ورزشی ممکن است از فونت های ضخیم و خوانا استفاده کند، در حالی که یک آژانس برنامه ریزی عروسی ممکن است از فونت های جالب و تحریری و نستعلیق برای لوگوی خود استفاده کند.
تصاویر شبیه سازی در طراحی لوگوی شما باید برای شرکت مناسب باشد تا از هرگونه اختلاف و سردرگمی جلوگیری کند. همه رنگ ها، اشکال، تصاویر و قلم ها باید با ایده ای که قرار است به اشتراک گذاشته شود سازگار باشند. بسیار مهم است که لوگوی شما پیام صحیحی راجع به شرکت شما ارائه دهد.


تحلیلی بر لوگوی راتاهو:
برند یونیک و زیبای راتاهو از ترکیب دو واژه راتاو هو تشکیل شده که این نام را بسیار منحصر به فرد نموده است. راتا ( فرشته بخشندگی و مهربانی است در ایران باستان) در ترکیب با هو (اشاره به ذات الهی) راتاهو را پدید اور شده و نماد رحمت واسعه و مهربانی بی انتهای الهی است. لوگوی تصویری و چندمفهومی راتاهو به موارد ذیل دلالت دارد: مفهوم یک.بال فرشته نمادی از بخشندگی، مهربانی و قداست. مفهوم دوم.پرنده نمادی از لذت پرواز، اوج گرفتن ، پیشرفت و رشد.
مفهوم سه. بالهای پروانه نمادی از دقت، ظرافت و نکته بینی مفهموم چهار. گل لاله نمادی از شکوفایی و شجاعت مفهموم پنج. وجود شش پرنده در دل هم، نشانه اعتقاد راتاهو به خرد جمعی وکار گروهی است و تفاوت سایز پرنده ها به معنای اندیشه ونیروی جوانی، ذهن خلاق و همچنین تجارب افراد کارامد می باشد.


شرکت راتاهو چگونه به شما کمک میکند؟
اگرهنوزلوگویی ندارید یا قصد تغییر و تجدیدآن را دارید ، راتاهو به آنچه که شما انتظار دارید، آنچه نظر مشتری شما را جلب میکند و آنچه برند شما به آن نیاز دارد با شما به مشورت خواهد نشستو نظر شما را تامین خواهد کرد. ما به اهمیت طراحی لوگو برای مشاغل واقف هستیم، لذا تیم فنی ما آماده است تا نمای زیبایی از برند شما را ارائه دهد.